Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Visegradská kuchyně u jednoho stolu

Stručný popis projektu: 

Setkání studentů (partnerů) z oblasti gastronomie. Představení gastronomie jednotlivých zemí, výměna informací, kuchařských technik, receptů a postupů. Beseda nad zvyklostmi. Následné společné představení krajových specialit široké veřejnosti.

Podrobný popis projektu:

3 denní akce bude rozdělená na dvě části:

1 část: workshop na téma gastronomie. Výměna informací, národních  zvyků, receptů a postupů. Všichni účastnici představí svou zemi z pohledu gastronoma – gurmána.  Výměna cenných informací.

2 část: Představení krajových specialit široké veřejnosti.  Návštěvníci workshopu budou moci ochutnat jednotlivé výrobky a produkty. Snaha o představení gastronomických zajímavostí jednotlivých zemí.

V průběhu všech tří dnů budou promítány promo materiály o gastronomii a cestovním ruchu jednotlivých zemí. Zvýšení informovanosti o turistických příležitostech.

Výstupy projektu:

Tištěný vzdělávací materiál, který obdrží všichni účastníci worksopu.(formát A4, cca 20 stran)

Materiál bude převeden na elektronickou verzi, která bude zveřejněna na specifických stránkách.

Cílová skupina:

Účastníci workshopu budou z řad odborných škol se zaměřením na gastronomii a cestovní ruchu, dále z gastronomických subjektů. Návštěvníci workshopu z řad široké veřejnosti.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek